Jesteśmy tu dla Ciebie!

Oczekiwania naszych klientów to dla nas priorytet i ceniona wartość marki Daks Holding. Fachowe doradztwo i doświadczenie to nasze atuty, dlatego w tych wymagających czasach, możesz na nas zawsze polegać.

Kilka słów o naszej firmie

DAKS Holding – Jesteśmy dystrybutorem części zamiennych oraz oryginalnych do wszystkich typów maszyn Waterjet, a także wiodącym dostawcą garnetu skalnego i aluwialnego o szerokim zastosowaniu.

Nasi klienci mogą mieć zawsze pewność, że każdy zamówiony u nas produkt będzie najlepszy jakościowo w swojej kategorii cenowej. Ty także możesz należeć do grona naszych zadowolonych klientów! Wyróżnia nas staranność i dbałość o szczegóły, dlatego dla naszych klientów dobieramy jedynie sprawdzone części do różnego rodzaju maszyn typu waterjet. Przy odpowiedniej konfiguracji części w połączeniu z wiedzą fachowców możemy uzyskać efekt synergiczny pracy maszyny!

 

Współpracujemy wyłącznie z producentami ścierniwa do cięcia wodą, właśnie z tego względu nasz wysokiej jakości garnet do maszyn Waterjet oraz do piaskowania, posiadają świetne właściwości tnące oraz ziarna o odpowiedniej gradacji pozyskane z czystego granatu almandynowego. Brak pyłu, zbyt drobnych czy też zbyt dużych ziaren zapewniają nieprzerwaną oraz wydajną pracę maszyny waterjet.

POZNAJ NASZ TEAM

Agnieszka Mituś

Specjalistka ds. Sprzedaży

Maria Wesołowska

Specjalistka ds. Sprzedaży

Monika Garncarek

Mobilna Specjalistka ds. Sprzedaży

about Daks

MASZ PROBLEM Z DOTARCIEM?

CHĘTNIE POMOŻEMY!